KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10928043
nr 1092 8043
Oidentifierad konstnär, monogramsignatur, skymning, Sent 1800-tal, 33x21
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 februari 2017
kl 19:44:09
600 kr